Перший етап співбесіди – pre-interview – проходить по телефону після того, як ти залишив заявку на сайті, в Інстаграмі або на будь-якому іншому сервісі, де розміщені наші вакансії. Ми знайомимося, дізнаємось первинну інформацію про тебе і коротко розповідаємо про нашу компанію.

Далі запрошуємо тебе на зустріч до офісу та проводимо особисте інтерв’ю та знайомство з рекрутером. Під час інтерв’ю ми шукаємо точки дотику – на цьому етапі стає зрозумілим, наскільки ми підходимо один одному.

Далі на тебе чекає інтерв’ю з керівником команди, який має вакантні місця: рекрутер складає оцінну характеристику, додає її до резюме і направляє керівнику. Ми погоджуємо зустріч в офісі або онлайн-форматі, якщо цього вимагають обставини.

На даному етапі ти поспілкуєшся з керівником особисто і зможеш поставити всі питання, що цікавлять тебе – керівник, у свою чергу, дізнається більше про тебе.

Після інтерв’ю керівник передає інформацію рекрутеру, а рекрутер робить тобі оффер, збирає необхідні документи та готує тебе до навчання та роботи.

Все дуже просто і не страшно!

Якщо ти хочеш працювати у нашій команді – пропонуємо пройти перший етап зараз!

Подивіться також

Чому ми постійно шукаємо нових логістів?
Кар'єра
Комунікативні навички допоможуть тобі не лише у спілкуванні з клієнтом, а й у стосунках із колегами, знайомими та навіть близькими
Статті