Условия пользования сайтом Logity.ua - Logity

Останнє оновлення: 25.10.2022

Шановний Користувач, ви знаходитесь на сайті https://logity.ua/ (далі – «Сайт»), що належить і обслуговується ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЛЕНДСТАР ЕЙДЖЕНТ ЮКРЕЙН”, код ЄДРПОУ 39691426, зареєстрованим за адресою: 61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, будинок 38, офіс 414 (надалі — «Logity»,  «Ми» у різних відмінках).

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови використання (далі – «Умови») перед початком користування Сайтом. У разі незгоди з Умовами, будь ласка, негайно припиніть відвідування та користування Сайтом.

1. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ

1.1. Дані Умови регулюють порядок користування Користувачем Сайтом, доступу Користувача до функціоналу Сайту, а також доступу Користувача до сервісів на Сайті, серед яких, зокрема, можуть бути: доступ до блогу Logity, можливість зв’язатися з Logity шляхом заповнення та подання  (відправки) заявки на вакансію, через сервіс зворотного зв’язку або за допомогою будь-якого іншого способу, доступного на Сайті, та використання інших сервісів чи технічних можливостей, доступних на Сайті.

1.2. Користувач може використовувати будь-які сервіси чи функціонал Сайту, доступні на ньому, але в будь-якому випадку Користувач не повинен використовувати Сайт, будь-які його сервіси та/або технічні можливості чи функціонал для будь-яких незаконних цілей, а також не може порушувати будь-які закони або інші нормативно-правові акти України та інших країн (юрисдикцій), що поширюються на Користувача (включаючи, але не обмежуючись, законодавство про авторське право і суміжні права), а також міжнародні договори і угоди, Регламенти ЄС та інших регіональних чи міжнародних утворень, що поширюються на Користувача в кожному конкретному випадку та/або які діють на території України.

1.3. Перед початком користування Сайтом Користувач повинен також ознайомитись та неухильно дотримуватись Політики конфіденційності Logity, розміщеної за посиланням: https://logity.ua/ru/privacy_policy/ (далі – «Політика»). Забороняється користування Сайтом без попереднього ознайомлення та погодження з Умовами та Політикою.

1.4. Згодою Користувача з Умовами та Політикою вважається також вчинення Користувачем будь-яких конклюдентних дій, спрямованих на користування Сайтом, його сервісами чи функціоналом, серед яких можуть бути:

1.4.1. продовження використання та незалишення Сайту після ознайомлення з Умовами та/або Політикою;

1.4.2. перехід на будь-які вебсторінки, гіперпосилання Сайту;

1.4.3. використання віджета «Подати заявку» на Сайті та внесення будь-яких персональних даних у форму Заявки;

1.4.4. будь-яка інша взаємодія з Сайтом.

2. ІНФОРМАЦІЯ, РОЗМІЩЕНА НА САЙТІ

2.1. На Сайті може міститися наступна інформація:

2.1.1. інформація про Logity;

2.1.2. перелік і опис  сервісів та/або функціоналу Сайту;

2.1.3. онлайн-форма для подачі заявки на вакансії, список вакансій;

2.1.4. блог Logity;

2.1.5. контактна інформація, способи зворотного зв’язку;

2.1.6. гіперпосилання на сторонні сервіси;

2.1.7. будь-яка інша інформація, яку Logity вирішить розмістити на Сайті.

3. ЗМІНИ ДО САЙТУ ТА УМОВ

3.1. Logity  залишає за собою право, тимчасово або постійно, змінювати, призупиняти або повністю припиняти роботу Сайту (або будь-якої його частини, функціоналу чи відповідного контенту) без попереднього повідомлення Користувача або третіх осіб,  на власний розсуд у будь-який час і з будь-якої причини.

3.2. Час від часу Logity може, на власний розсуд, з будь-якої причини, без попередження та без будь-якої відповідальності перед Користувачами чи будь-якою іншою особою змінювати, доповнювати чи вносити зміни до цих Умов, при цьому продовження користування Користувачем Сайтом та/або будь-яким сервісом чи функіоналом Сайту вважається погодженням Користувача з додатковими положеннями та умовами (далі – «Переглянуті умови»), щоб продовжувати користуватися Сайтом.

3.3. Ми можемо час від часу обмежувати доступ до Сайту у зв’язку з технічним обслуговуванням та оновленнями на Наш власний розсуд.

3.4. Logity може самостійно та на власний розсуд надавати певним категоріям Користувачів або певним Користувачам (наприклад, Кандидатам (в значенні Політики)) доступ до одних частин чи функціоналу Сайту, а іншим Користувачам чи категоріям Користувачів не надавати такого доступу та/або обмежувати доступ певних категорій Користувачів або Користувачів до окремих частин та/або сервісів та/або функціоналу Сайту). Logity залишає за собою право з будь-якої причини на розсуд Logity відкликати та/або змінити такі особливості доступу до певних частин Сайту та/або сервісів та/або функціоналу для окремих категорій Користувачів або Користувачів.

3.5. У разі зміни Умов, щоб отримати доступ до певних розділів Сайту, використовувати певні функції, вебсторінки, Користувач має прийняти Переглянуті умови. У разі продовження користування Користувачем Сайтом та/або його окремими частинами, сервісами чи технічними можливостями після внесення змін Logity до даних Умов, — вважається що Користувач належним чином ознайомився з такими змінами та новою редакцією Умов (ознайомився з Переглянутими Умовами), повністю та беззастережно прийняв і згоден користуватися Сайтом з дотриманням нових Умов (Переглянутих умов).

3.6. Користувач погоджується з тим, що Він бере на себе обовʹязок та несе відповідальність за відстеження змін на Нашому Сайті (в тому числі змін даних Умов). Ми робимо все можливе, щоб публікувати будь-яку нову інформацію про зміни в Умовах, але Користувач при переході на Сайт повинен кожного разу самостійно перевіряти Умови на наявність оновлень та/або змін та/або нових Умов. У будь-якому випадку Користувач зобов’язаний дотримуватися змін до даних Умов з моменту їх внесення та опублікування (розміщення) на Сайті.

3.7. Ми не несемо відповідальності перед Користувачем або будь-якою третьою стороною за будь-яку модифікацію, призупинення або припинення роботи Сайту або  його контенту чи функціоналу.

3.8. Ми не несемо відповідальності за перебої доступу до Сайту, спричинені збоями в роботі серверів, маршрутизаторів, мереж тощо сторонніх центрів обробки даних або інтернет-провайдерів (Провайдерів) Користувача або обраного Користувачем конкретного Провайдера, або викликані ними проблеми зі зв’язком.

4. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

4.1. Будь-які літературні та художні твори та будь-яка розміщена інформація, що має ознаки твору (зокрема, але не виключно, на вебсторінці «Блог»), комп’ютерні програми (зокрема, але не виключно, код Сайту), бази даних, інші твори в розумінні Цивільного кодексу України та Закону України «Про авторське право і суміжні права», інші функції, функціональні можливості (включаючи, але не обмежуючись, всю інформацію, текст, зображення, відео, аудіо, а також їх дизайн, вибір і розташування), матеріали, процеси, процедури, методи, техніки, торгові марки та будь-який інший вміст, а також будь-які об’єкти згідно з чинним законодавством (далі – «Інтелектуальна власність») належать Logity, або Logity користується ними на законних підставах. Всі права захищені.

4.2. Будь-яке несанкціоноване, неправомірне використання Сайту або його вмісту, що суперечить Умовам, копіювання творів, включаючи, але не обмежуючись, код Сайту, дизайн Сайту, статті, зміст відеозаписів і самі відеозаписи, заборонено. Використання відеограм і статей, розміщених на Сайті або сайтах третіх осіб, дозволяється лише з посиланням на сайт Logity чи сайт третіх осіб, які правомірно використовують такі матеріали Logity.

4.3. Користувач визнає, розуміє і погоджується, що Logity зберігає всі права на Інтелектуальну власність, окрім персональних даних, які підпадають під дію Політики конфіденційності.

4.4. Несанкціоноване використання будь-яких торгових марок (знаків для товарів і послуг), включаючи відтворення, імітацію, використання, що вводить в оману, заборонено відповідно до даних Умов та Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», а також іншого законодавства України та інших країн, міжнародних договорів і угод, якщи воно застосовні в кожному конкретному випадку.

4.5. У разі порушення Користувачем вимог даних Умов, йому може бути негайно припинено доступ до Сайту, а також він буде нести відповідальність згідно з законодавством України.

4.6. Користувачу не надається жодне право на використання обʹєктів Інтелектуальної власності Logity, окрім прямо встановлених в інших положеннях даних Умов та/або в окремих договорах з Logity. Якщо Користувач бажає використовувати будь-який матеріал для інших цілей або іншим способом, не передбачених цими Умовами, таке використання можливе лише при отриманні попереднього письмового дозволу Logity на запит Користувача, відправлений на пошту hr@logity.ua.

5. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

5.1. Logity не збирає персональні дані Користувачів, окрім тих, про які прямо зазначено в Політиці конфіденційності. Logity залишає за собою право вносити зміни до Політики конфіденційності, тому ознайомитися з актуальною версією можна за посиланням: https://logity.ua/ru/privacy_policy/.

6. КОНФІДЕНЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ LOGITY

6.1. Конфіденційною є інформація, яка перебуває у володінні, користуванні та розпорядженні Logity та доступ до якої обмежено Logity.

6.2. До конфіденційної інформації відносяться будь-які відомості щодо діяльності Logity, в тому числі й відомості, віднесені до комерційної таємниці Logity, за виключенням відомостей, віднесення яких до комерційної таємниці чи конфіденційної інформації є неможливим згідно законодавства України.

6.3. Крім того, конфіденційною є також будь-яка розміщена на Сайті інформація, доступ до якої надано Logity не для всіх користувачів, – тобто надано доступ лише для певних користувачів або для певних категорій користувачів (наприклад, для Кандидатів (у розумінні Політики)).

6.4. Розголошення без попередньої письмової згоди Logity відомостей, що становлять конфіденційну інформацію Logity, забороняється. Розголошенням відомостей вважаються будь-які дії чи бездіяльність Користувача, які прямо або опосередковано призвели до того, що такі відомості стали відомими хоча б одній третій особі.

6.5. У випадку розголошення без попередньої письмової згоди Logity відомостей, що становлять конфіденційну інформацію Logity, Користувач може бути притягнутий до кримінальної, адміністративної або іншого виду відповідальності відповідно до законодавства України, а також зобовʹязаний відшкодувати Logity завдану шкоду в повному обсязі, включаючи упущену вигоду та шкоду діловій репутації Logity та інших осіб, яким буде завдана така шкода.

6.6. Після припинення користування Сайтом Користувач зобовʹязаний негайно видалити всі відомості, що становлять конфіденційну інформацію Logity, яка стала відомою йому у звʹязку з користуванням Сайтом та/або його сервісами чи функціоналом. Крім того, незалежно від вищевказаного та незалежно від продовження чи не продовження користування Сайтом, таке видалення відомостей Користувач повинен здійснити негайно і на першу вимогу Logity.

7. СЕРВІСИ ТРЕТІХ ОСІБ

7.1. Logity може розміщувати на Сайті посилання на вебсайти третіх осіб. Наприклад, встановлювати гіперпосилання на сторінки Logity в соціальних мережах третіх осіб або використовувати інші сервіси для розміщення матеріалів.

7.2. Такі посилання розміщуються для зручності Користувача. Logity не несе жодної відповідальності за вміст вебсайтів третіх осіб, збір інформації про користувачів, інші дії третіх осіб. Перед використанням сервісів третіх осіб Користувач має ознайомитися з умовами використання сервісів третіх осіб, а також їхньою політикою конфіденційності.

8. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

8.1. Logity прагне зробити використання Сайту зручним. Попри це, Logity не несе жодної відповідальності за неправомірне використання Користувачами Сайту. Інформація, розміщена на Сайті за принципом «як є», може містити технічні або друкарські неточності, помилки, тому Logity не гарантує точності розміщених даних, не надає жодних запевнень або гарантій щодо такої інформації, і Користувачі не мають приймати будь-які рішення, ґрунтуючись на інформації, розміщеній на Сайті або отриманої за допомогою Сайту.

8.2. Використання будь-якої частини Сайту та/або його функціоналу здійснюється Користувачами на свій власний страх і ризик. Ми не можемо і не несемо ніякої відповідальності щодо будь-якої діяльності, яку Користувач може здійснювати за допомогою  Сайту.

8.3. Сайт може бути доступний не всіма мовами або не у всіх країнах, і Ми не робимо жодних заяв про те, що функціональність Сайту буде відповідною, точною або доступною для використання в будь-якому конкретному місці. Будь-яка інформація, розміщена на Сайті, є актуальною лише на момент її публікації та може не відповідати дійсності в момент подальшого користування Сайтом.

8.4. СЕРВІСИ ТА/АБО ФУНКЦІОНАЛ САЙТУ МОЖУТЬ НЕ БУТИ БЕЗПЕРЕРВНИМИ АБО БЕЗПЕЧНИМИ. КОРИСТУВАЧ РОЗУМІЄ ТА ПОГОДЖУЄТЬСЯ, ЩО РИЗИКИ ДЛЯ БЕЗПЕКИ, ПРИВАТНОСТІ ТА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ НЕМОЖЛИВО ПОВНІСТЮ УСУНУТИ. ТОМУ КОРИСТУВАЧ ГАРАНТУЄ НЕ ПОДАВАТИ ПРЕТЕНЗІЇ У ЗВ’ЯЗКУ З ОБСТАВИНАМИ, ЯКІ НЕ ЗАЛЕЖАТЬ ВІД LOGITY.

8.5. LOGITY НЕ ЗДІЙСНЮЄ ПЕРЕВІРКУ ОСОБИ ТА/АБО  НЕ ЗДІЙСНЮЄ ВСТАНОВЛЕННЯ ОСОБИ КОРИСТУВАЧА ТА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ НАСЛІДКИ НЕЗДІЙСНЕННЯ ТАКОЇ ПЕРЕВІРКИ.

8.6. LOGITY НЕ НЕСЕ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ КОРИСТУВАЧІВ ТА/АБО ПРО КОРИСТУВАЧІВ, ЩО ЗАВАНТАЖУЄТЬСЯ НА САЙТ (В ЗАЯВЦІ, РЕЗЮМЕ, ІНШИМИ СПОСОБАМИ). ТАКОЖ LOGITY НЕ ГАРАНТУЄ ТОЧНІСТЬ, ЗАСТОСОВНІСТЬ І ВІДПОВІДЬ LOGITY НА ЗАЯВКУ ТА/АБО РЕЗЮМЕ ТА/АБО ЗВЕРНЕННЯ АБО ЛИСТ КОРИСТУВАЧА.

8.7. LOGITY НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВИКОРИСТАННЯ КОРИСТУВАЧЕМ СЕРВІСІВ ТРЕТІХ ОСІБ.

8.8. ТАКОЖ LOGITY НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО:

8.8.1. СЕРВІСИ ТА/АБО ІНШИЙ ФУНКЦІОНАЛ САЙТУ БУДУТЬ СУМІСНІ З ВАШИМ КОМП’ЮТЕРОМ ТА ПОВ’ЯЗАНИМ ОБЛАДНАННЯМ ТА/АБО ПРОГРАМНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ;

8.8.2. СЕРВІСИ ТА/АБО ІНШИЙ ФУНКЦІОНАЛ САЙТУ БУДУТЬ ДОСТУПНІ АБО ФУНКЦІОНУВАТИМУТЬ БЕЗ ПЕРЕРВ, АБО БУДУТЬ БЕЗ ПОМИЛОК, АБО БУДЬ-ЯКІ ПОМИЛКИ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ;

8.8.3. ІНФОРМАЦІЯ, ДОСТУПНА В СЕРВІСАХ АБО ЧЕРЕЗ СЕРВІСИ ТА/АБО ЧЕРЕЗ ІНШИЙ ФУНКЦІОНАЛ САЙТУ, БУДЕ ТОЧНОЮ, ПОВНОЮ, ПОСЛІДОВНОЮ АБО ВЧАСНОЮ;

8.8.4. ІНФОРМАЦІЯ НА САЙТІ НЕ БУДЕ ПОРУШУВАТИ ПРАВ ТРЕТІХ ОСІБ;

8.8.5. БУДЬ-ЯКА ІНФОРМАЦІЯ КОРИСТУВАЧА (НАПРИКЛАД, ЗАЯВКА) АБО ПРО КОРИСТУВАЧА МОЖЕ ЗБЕРІГАТИСЯ LOGITY.

8.9. Користувач погоджується використовувати Сайт Logity з усіма розумними заходами безпеки, а також не покладатися виключно на Logity щодо збереження резюме або інших відомостей Користувача та/або про Користувача.

8.10. Користувач розуміє, що будь-який сайт може піддаватися вірусним атакам, спотворенню інформації, іншим незалежним від Logity випадкам.

8.11. Користувач добровільно відмовляється від будь-яких претензій до Logity, а також подання позовів з приводу використання Сайту. Користувач не буде вимагати відшкодування будь-яких збитків у зв’язку з використанням Сайту чи окремих його частин та/або функціоналу та/або інформації з Сайту.

9. НОРМИ ПОВЕДІНКИ

9.1. Користувач самостійно несе всю відповідальність за всі дії, які він вчиняє на Сайті, та погоджується використовувати Сайт згідно з цими Умовами, а також не надавати Logity наступну інформацію:

9.1.1. неправдиву, неточну або іншу, що вводить в оману, шкідливу, незаконну, загрозливу, образливу, наклепницьку, непристойну або таку, що становить або заохочує кримінально каране та/або адміністративно протиправне діяння, призведе до цивільної відповідальності або порушуватиме відповідне законодавство, правила та/або положення;

9.1.2. що порушує права власності інших осіб, включаючи, без обмежень, авторські права, права на торгову марку (знак для товарів і послуг), промисловий зразок, патент, комерційну таємницю та/або конфіденційну інформацію та/або інформацію чи матеріали, які порушують права інших осіб на приватне життя і конфіденційність, іншу захищену законом інформацію;

9.1.3. будь-які рекламні матеріали без попередньої письмової згоди Logity, включаючи будь-яку небажану пошту, спам, шахрайські листи або будь-яке інше подібне звернення;

9.2. Користувач зобов’язаний використовувати Сайт відповідно до його призначення, а саме ознайомлення з матеріалами, розміщеними на Сайті та/або подачі Заявки на вакансію, а також для використання інших сервісів чи функціоналу, доступних на Сайті. Будь-яке інше неправомірне, несанкціоноване використання Сайту є порушенням Умов і такий Користувач буде нести відповідальність згідно із законодавством України.

9.3. Користувач, зокрема, зобов’язується не вчиняти наступне:

9.3.1. порушувати ці Умови чи відповідне законодавство;

9.3.2. шахрайські дії;

9.3.3. пошкоджувати будь-які вебсторінки Сайту, вносити зміни до будь-яких матеріалів Сайту, вчиняти інші дії, спрямовані на несанкціонований доступ до Сайту або коду Сайту;

9.3.4. порушувати авторські права або будь-які права інтелектуальної власності (включаючи, без обмежень, авторські права, права на торгові марки та права на мовлення) або права на недоторканність приватного життя чи інші права Logity або будь-якої третьої сторони;

9.3.5. створювати похідні версії будь-якої інформації чи матеріалів. Створювати копії Сайту, використовувати код Сайту, вчинювати інші дії з кодом Сайту або іншими сервісами, розміщеними на Сайті;

9.3.6. видавати себе за іншу особу;

9.3.7. використовувати ботів, обходити захисні програми, перевантажувати сайт, здійснювати атаки на Сайт, вчиняти інші дії, які можуть вважатися кіберзлочинами, обмежувати або перешкоджати будь-якому іншому користувачеві у використанні Сайту;

9.3.8. будь-яким іншим чином втручатися в нормальну роботу сервісів та використовувати програми, що можуть бути призначені для пошкодження, шкідливого втручання, таємного перехоплення або експропріації будь-якої системи, даних або особистої інформації;

 9.3.9. дії, що суперечать будь-якому конкретному правилу або вимозі, які Ми встановлюємо на Сайті стосовно певної частини Сайту.

10. ПРИПИНЕННЯ ДОСТУПУ ДО САЙТУ

10. Logity має право в будь-який момент  на власний розсуд припинити  доступ Користувача до Сайту за власною ініціативою, без застосування штрафних санкцій до Logity або відповідальності Logity перед Користувачем або перед будь-якою третьою стороною, а також у разі порушення Користувачем Умов або вчинення будь-яких інших дій, що можуть призвести до порушення Умов.

11. У разі порушення Користувачем цих Умов використання цієї дії є доповненням, а не заміною будь-якого іншого права або засобу правового захисту, які можуть бути доступні Нам. Наступні розділи даних Умов залишаються для Користувача чинними та зобовʹязуючими безстроково після припинення дії цих Умов та/або припинення використання Сайту Користувачем з будь-якої причини: Інтелектуальна власність, Обмеження відповідальності, Застосовне право і вирішення спорів.

12. ЗАСТОСОВНЕ ПРАВО І ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

12.1. Умови використання сайту Logity регулюються законодавством України. Logity та Користувач мають також інші права, що прямо не передбачені в Умовах, але які містяться в законодавстві України.

12.2. Будь-які спори мають вирішуватися шляхом попереднього звернення Користувачами до служби зворотного зв’язку на пошту hr@logity.ua.

12.3. У разі недосягнення згоди, вирішення спорів має відбуватися за процедурою, встановленою законодавством України.

12.4. Якщо будь-яке з положень цих Умов буде визнано судом України або судом іншої компетентної юрисдикції таким, що не підлягає примусовому виконанню, то такі положення повинні бути змінені, обмежені або скасовані лише в мінімально необхідному обсязі, щоб ці Умови залишалися повною мірою чинними та дійсними.

13. ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК

13.1. У разі виникнення будь-яких питань при використанні Сайту або з інших питань Користувачі можуть звертатися до Logity за процедурою, встановленою на вебсторінці «Контакти» або на пошту hr@logity.ua.

13.2. Заповнюючи контактну форму Заявки або надсилаючи повідомлення на пошту hr@logity.ua, Ви підтверджуєте, що Вам виповнилося 18 років і Ви маєте дієздатність та повноваження взаємодіяти з Logity.